Meniu Uždaryti

Seminaras ,,Geros nuotaikos vadovas” projekto „Sidabrinė linija“ savanoriams

Balandžio 12 dieną po ilgos pertraukos, kupini džiaugsmo ir energijos Senojo Kėdainių trečiojo amžiaus universiteto klausytojai, ,,Sidabrinės linijos” savanoriai, rinkomės į projekto koordinatorių organizuotą seminarą ,,Geros nuotaikos vadovas”.

Buvome pasiilgę gyvo bendravimo, teigiamų emocijų.  Nemaža mūsų grupė (31)) jau savanoriauja ir vykdo draugystės pokalbius su vienišais vyresnio amžiaus pašnekovais. Savanorystė – kilni misija, o reguliarus bendravimas padeda  mažinti vienišumo jausmą, pakelia nuotaiką. Tam, kad savanoris gerai jaustųsi su savo pašnekovu, būtina ir jam tobulėti.  Lektorė Ilma Gudunavičienė seminaro metu mokė, kaip rasti ryšį tarp aplinkos ir mūsų būsenos, kaip geriau jaustis pačiam ir kaip padėti pašnekovui. Smagus bendravimas, pozityvus nusiteikimas – tai, ko mums dabar labiausiai reikia. 

Po dviejų savaičių, t. y. balandžio 26 dieną, seminaro mokymus tęsime ir esame įpareigoti atlikti namų darbus. Pirma, mums būtina plėtoti savanorių tinklą, kiekvienam surandant  po 1 naują pašnekovą ar savanorį. Antra, apklausos  būdu išsiaiškinti, kaip dabartiniame pasaulyje jaučiasi senjorai ir kokios jų problemos.

Savanorių koordinatorė Kėdainiuose Vida Liutkevičienė