Meniu Uždaryti

Balandžio 26 d. mokymai senojo Kėdainių TAU klausytojams – „Sidabrinės linijos“ savanoriams

Spartėjantis mūsų visuomenės senėjimo procesas kelia vis naujų iššūkių – auga pensinio amžiaus asmenų skaičius, kurių gyvenimo  gerovę užtikrina ne tik pensija, bet  ir kiti poreikiai. Žmogui labai svarbi medicininė priežiūra, psichologinė aplinka ir ypač bendravimo galimybės. Emocinę pagalbą teikianti ,, Sidabrinė linija” rūpinasi ir savo savanoriais.

Balandžio 26 d. Senojo Kėdainių trečiojo amžiaus universiteto savanoriams organizuotas tęstiniai mokymai ,,Žodžio galia”.Savanoriai aktyviai dalinosi savo patirtimi, supažindino su apklausos ,,Ką reiškia būti senjoru?” rezultatais, informavo apie naujus narius, norinčius įsitraukti į ,,Sidabrinės Linijos” veiklą. 

Išklausytos mokymų ,,Žodžių galia” temos: Kokį poveikį mumyse sukelia žodžiai? Didžiausios žmonių bendravimo klaidos ir būdai. Kaip jų išvengti? „Ačiū, kad pasakei“:  Grįžtamasis ryšys. Jo samprata. Grįžtamojo ryšio ABC.

Reguliarus bendravimas pakelia nuotaiką, mažina vienišumo jausmą, gerina savijautą, todėl kviečiame visus senjorus drąsiai jungtis prie ,, Sidabrinės Linijos”. 

,,Sidabrinėje linijoje” bendrauti yra paprasta, saugu ir nieko nekainuoja.
SKAMBINKITE TELEFONU 8 800 800 20 Vida Liutkevičienė „Sidabrinės linijos“ koordinatorė Kėdainiuose